Automaty wideo

W ostatnich czasach automaty do gier stały się największą atrakcją kasyn. Automaty do gry są dostępne z trzema lub więcej bębnami, które obracają się, gdy pociągnięta jest dźwignia z boku maszyny, i są obsługiwane przez monety. Rozwój technologii komputerowej zastąpił tradycyjne automaty do gier najnowszymi automatami wideo, co zaowocowało wieloma odmianami koncepcji automatów do gry.

Automaty wideo są znane pod różnymi nazwami w różnych częściach świata, takie jak wideo poker w Australii, automat do owoców wideo w Wielkiej Brytanii. Z drugiej strony automaty wideo są również nieformalnie znane jako jednoręki bandyta ze względu na ich wygląd i zdolność pozostawienia gracza bez grosza przy duszy. Automaty wideo działają na zaprogramowanym komputerowo chipie, który jest zamontowany w samej maszynie, współpracując z tradycyjnym mechanizmem, który działał na ruch bębna.

Automaty wideo można podzielić na dwa rodzaje: automaty proste i automaty progresywne.

Proste automaty mają ustalone wypłaty jackpotów, które są ustalane i zależą od harmonogramu wypłat automatów. Na przykład, jeśli grasz na automacie ćwiartkowym, wygranie jackpota przez obstawienie ćwiartki daje 200 monet, zakład na dwie czwarte wygrywa 600 monet, a jackpot wynosi 2000 monet. Progresywne automaty do gry mają jackpoty, które są powiązane z bankiem maszyn lub karuzelą maszyn, a nawet z innymi maszynami w innym kasynie. Progresywny jackpot jest wyświetlany na tablicy elektrycznej, która jest przymocowana do progresywnych automatów. Progresywny jackpot wzrasta z każdą grą na każdym automacie z grupy progresywnej. Wypłaty na automatach progresywnych mogą sięgać skrajności i mogą wahać się od kilku tysięcy do wielu milionów dolarów.

Większość kasyn zawiera nawet inne automaty wideo, takie jak automat z 3 bębnami, automat z 4 bębnami, automat z 5 bębnami, automat do owoców. Często szanse rosną wraz z większą liczbą bębnów w automacie. Podobnie jak te kasyna, co sezon pojawiają się lepsze efekciarskie nazwy i ulepszone automaty wideo z efektami cyfrowymi, utrzymując w ten sposób i zwiększając atrakcyjność. Jednym z największych sukcesów w automatach wideo było gniazdo niklowe. Ten automat stał się bardzo popularny wśród graczy i zarobił miliony dla właścicieli kasyn. Automaty wideo znacznie poprawiły wrażenia z gry, czyniąc grę bardziej fascynującą i zabawną.

Powiązane posty