Jak grać w ruletkę: Sekrety, aby wygrywać w grze

Celem gry w ruletkę będzie postawienie zakładu na określony kolor i liczbę, będziesz mógł zdecydować, czy są to liczby nieparzyste, czy może parzyste. Dwa główne unikalne koła często nazywane amerykańskim i europejskim kołem. Europejskie koło zawiera cyfry od 0 do 36 i zawiera przewagę kasyna równą 2,63. Podczas gdy amerykańska ruletka ma 37 numerów po prostu dlatego, że mają podwójne zero lub od 00 do 36, dzięki czemu ich przewaga kasyna wynosi 5,26%. W rzeczywistości gra rozpoczęła się we Francji w roku 1842. Gra zawiera dwa obszary zakładów, wewnętrzne i zewnętrzne. Wewnętrzny obszar obstawiania zawiera poszczególne liczby dotyczące układu, ponieważ na zewnątrz znajdują się pola na kolumny w kolorach czerwonym lub czarnym oraz liczby nieparzyste lub parzyste oraz w różnych kategoriach cyfr. Tego rodzaju figury ułożone są w 12 rzędach po trzy cyfry, które tworzą trzy pionowe kolumny. 0 i 00 są umieszczane na górze kolumn.

Gra w ruletkę jest naprawdę łatwa.

Musisz tylko znać aspekty gry w ruletkę. Musisz nauczyć się standardowych terminologii, takich jak warunki wpisowe, zakłady wewnętrzne, prosto w górę, zakład dzielony, zakład uliczny, zakład na róg, zakład na kosz, podwójny zakład uliczny, zakład zewnętrzny, czerwony czarny nieparzysty i parzysty, zakład na tuziny, a także kolumna zakłady. Oto niektóre z informacji:

– Najpierw należy dokonać zakupu, aby mieć pewność, że będziesz mógł grać w tę grę. Z pewnością do każdej gry będziesz musiał kupić lub kupić żetony do ruletki, które zamierzasz postawić w ramach czasowych gry.
– Zakłady wewnętrzne, są to podstawowe numery, które wybierzesz, aby postawić zakład.
– Straight up bet to zakład na jeden numer. Płaci od 37 do 1

To tylko niektóre informacje i fakty, które będą bardzo przydatne dla Ciebie osobiście, jeśli chcesz być dobrym graczem.

To zabawne i proste do grania. Musisz tylko wiedzieć wszystko o grze w ruletkę, aby móc wygrać duże pieniądze.

Zaraz po tym, jak pomyślisz o wszystkich nakazach i zakazach gry, powinieneś wiedzieć, jak myśleć o własnej strategii ruletki, jeśli nie możesz myśleć o żadnej, są ludzie, którzy prawdopodobnie będą skłonni dać ci każdą strategię, którą znają, abyś wygrywał w grze.

Powiązane posty